مشاوره نوین با متخصصین مشاوره از راه دور ما

مشاوره چیست، مشاور کیست؟

  • مشاوره از راه دور فن رهائی از مشکلات است که متخصصان روانشناسی در هر گرایشی می‌توانند به افراد مختلف ارائه بدهند.
  • مشاور، شخصی متخصص مشاوره است که آموخته‌های آکادمیک خود را به صورت عام پسند و به صورت مشاوره از راه دور به مراجعین خود در جهت حل مسائلشان در اختیار آنها قرار داده و به افراد کمک می‌کند تا گره‌ای از زندگی خود رفع کنند.

1- انواع راه‌های مشاوره

1-1- مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی، یکی از راه‌هایی است برای افرادی که به سختی زمانی برای حضور یافتن در جلسات مشاوره پیدا می‌کنند. پس با متخصصین ما تماس گرفته و مسائل خود را با ما در میان بگذارید تا به راحتی مسائلی را که فکر می‌کنید برای آنها راه حلی نیست به کمک یکدیگر رفعشان کنیم. در روش مشاوره تلفنی بسیاری از افراد که با صحبت و درد و دل چهره به چهره مشکل دارند بسیار مفید خواهد بود و از این طریق راحت‌تر حرف خود را انتقال می‌دهند. مشاوره تلفنی یک تکنیک مشاوره از راه دور است.

خوبی مشاوره تلفنی این است که گاه و بی گاه هر آنچه به ذهنتان می‌رسد می‌توانید با مشاور توانای خود در میان بگذارید.

 

 

1-2- مشاوره خانواده

خانواده مهمترین عنصر اجتماع است، پس بکوشید تا در محکم نگه داشتن آن موفق باشید. بسیاری از افراد به وجود خانواده و تأثیر مهم آن در زندگی شخصی خود دقتی ندارند. با ما مشاوره خانواده ارتباط بگیرید و صحبت کنید تا به شما یادآوری کنیم که تا چه اندازه خانواده در موفقیت‌های اجتماعی، شغلی، تحصیلی و حتی شناخت فردی مؤثر می‌باشد. شما می‌توانید بنیان خانواده خود را با مشاوره از راه دور ما قوی سازید.

مشاوره خانواده مهمترین بخش تخصص مشاورین است زیرا در این بخش، مشاوران باید مهمترین بخش زندگی افراد را بهبود بخشند. یک متخصص مشاوره خانواده در رابطه با مسائلی صحبت می‌کند و به مراجعین خود مشاوره می‌دهد که بتوانند در برقراری ارتباط با افراد خانواده خود بهترین عملکرد را داشته باشند.

 

مشاوره خانواده

1-3- مشاوره آنلاین

اینترنت امروزه در زندگی انسان جهت مشاوره آنلاین نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. شما با داشتن اینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌توانید در هر لحظه با متخصصین ما در ارتباط باشید و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمائید. متخصصین مشاوره از راه دور ما در زمینه‌های خانواده، ازدواج، کسانی که در یک قدمی جدائی قرار دارند (بازگشت به رابطه)، پزشکی، شغلی (کسانی که در محیط شغلی خود با بعضی از همکاران خود مشکلی دارند) و غیره … آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشند. این روش نوین نیز یکی از راه‌های مشاوره از راه دور است.

مشاوره از راه دور این حسن را دارد که شما علاوه بر این که با مشاور خود صحبت‌های بسیاری را انجام می‌دهید بلکه اگر نیاز به آموزش‌هایی داشته باشید می‌توانید فایل‌های صوتی، تصویری و پی دی اف‌هایی در زمینه مورد نظر دریافت کنید و به صورت نوین تحت درمان قرار بگیرید.

 

2- همراز مشاور

متخصص همراز مشاور در بخش مشاوره از راه دور نیز مانند متخصص پزشکی یعنی کسی که باید بهترین همراز برای مراجعه کننده خود باشد. متخصصین همراز مشاور ما افراد قسم خورده‌ای هستند که شما به راحتی می‌توانید مسائلتان را به دور از نگرانی بازگو کنید. در هنگام مشاوره از راه دور و صحبت با ما تاریخچه‌ای از مسائل و راه‌حل‌ها به صورت یک داکیومنت ایجاد می‌شود که حتی اگر بعدها هم به این مجموعه مراجعه کردید می‌توانید آنها را مرور کرده و باز از آنها درس بگیرید.

همراز مشاور بودن یک توانایی است که تنها متخصصین مشاور از راه دور این مجموعه می‌توانند آنرا انجام دهند زیرا راز نگهدار بودن امری بسیار مهم و سخت است، پس با ما تماس بگیرید و به ما که همراز شما هستیم اعتماد کنید و نتیجه آنرا ببینید.

3- مشاوره از راه دور

مشاوره از راه دور، روش نوینی از مشاوره می‌باشد که می‌توانید با مشاور در هر کجای این کره خاکی که باشد ارتباط برقرار کنید. مزیت این روش در آنست که مشاور و مراجعه کننده در کمترین زمان ممکن می‌تواند برای انجام جلسه مشاوره از راه دور آماده شود. با ما از طریق اسکایپ، واتس‌اپ و یا هر روش دیگری یا به صورت انفرادی یا در کنار خانواده در ارتباط باشید، صحبت کنید و مشاوره بگیرید.

مشاوره از راه دور شاید در ذهن بسیاری از افراد ناکارآمد باشد اما در بسیاری از موارد چنان تأثرش می تواند مثبت باشد که افرادی که اصلاً به آن باور ندارند به آسانی آنرا باور خواهند کرد.

 

مشاوره از راه دور

 

4- مشاوره عاطفی

مشاوره عاطفی، یکی دیگر از مشاوره‌هایی است که بسیاری از افراد به آن نیاز دارند، از جمله کسانی که در کودکی با آنها درست رفتار نشده است و در بزرگسالی دچار مشکل سوء رفتار شده‌اند. مشاوره از راه دور با مضمون عاطفی به کسانی که دائماً در محیطی پر از تنش و بی احترامی هستند یا بوده اند کمک می‌کند که برای خود و در زندگی خود تمرکز داشته باشند و به امور روزانه خود به شکلی سالم و درست ادامه دهند.

مشاوران در این گونه جلسات مشاوره عاطفی سعی بر آن دارند که از طریق راهکارهای متفاوت به نقاط ضعف عاطفی افراد پی برده و آنها را به نقطه قوت تبدیل کنند. سؤالات و راه‌های عملی بسیاری وجود دارد که این امر امکان پذیر می‌باشد و متخصصین مشاوره از راه دور ما در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند.

5- جذب عشق

جذب عشق، موهبتی الهی است که هر انسان نرمال و سالمی در زندگی خود آن را تجربه می‌کند. جذب عشق از طریق مشاوره از راه دور در هر انسانی متفاوت است. اغلب افراد اصطلاحاً با یک نگاه عاشق می‌شوند ولی در اینجا باید یک نکته بسیار مهم را با هم بررسی کنیم. جذب عشق مورد بسیار مهمی در مشاوره از راه دور است و افراد چه پسران و چه دختران باید این نکته را بدانند که در مورد جذب عشق، موارد بسیار پر اهمیتی مانند خانواده، سطح فرهنگ، قدرت مالی خانواده، نوع زندگی و بسیاری موارد ریز و درشت که در جلسات مشاوره به آنها پرداخته می شود تأثیر دارند.

در رابطه با جذب عشق باید به شما دوست عزیز بگویم که اگر عاشق شخصی شدید به او بگویید که دوستش دارید، زیرا این کلمه در علم روانشناسی به خصوص در مشاوره از راه دور در بحث برقراری ارتباط بسیار بسیار تأثیرگذار خواهد بود. زیرا بیان احساسات و بیان عاطفه پایه‌های یک زندگی را بسیار محکم می‌سازد.

جذب عشق

6- برگشت به رابطه

برگشت به رابطه، تکنیک اثرگذاری است که متخصصین مشاوره از راه دور ما با مشاوره‌ای که در اختیار مراجعه کننده می‌گذارند قادر شده‌اند بسیاری از روابط که تا نزدیکی جدائی پیش رفته است را دوباره به یک رابطه عاطفی قوی برگردانند.

برگشت به رابطه با متخصصین مشاوره از راه دور ما

برگشت به رابطه ممکن است گاهی اوقات بسیار سخت باشد اما نتیجه مثبت آن زندگی زوج‌های جوان را زیبا می‌کند و با کمی گذشت در کنار هم اوقات خوشی را می‌توانند تجربه کنند و لحظات قشنگی را ثبت کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *