دخترها و زن ها پس از شکست عشقی و جدایی از رابطه عاطفی رفتارهای بسیار سنگینی دارند. آن ها تا مدت ها در دوره سوگ و ناراحتی هستند ولی به نظر شما مردها بعد از پایان یک رابطه عاطفی چه احساسی دارند و چه واکنش هایی نشان می دهند. با مشاوره آنلاین همراز مشاور برای پاسخ به این سوال همراه باشید.

دوره ناراحتی طولانی تر

زن ها به مراتب دوره ناراحتی پس از رابطه بسیار سختی دارند. آن ها در طول این مدت رفتارها به شدت هیجانی و احساسی از خود بروز می دهند و ساعات بسیار طولانی را صرف تحلیل دلایل پایان رابطه می کنند اما از سوی دیگر مردها پس از جدایی رفتار متفاوتی از خود بروز می دهند. مردها عموما سعی به سرکوب احساسات خود می کنند و همواره سعی به فراموشی شکست عشقی خود دارند و تمام انرژی خود را برای فرار از واقعیت می گذارند. اگر نیاز دارید تا در این دوره چه به عنوان مرد و چه به عنوان زن احساسات خود را به شکل درستی بروز بدهید می توانید از مشاوره آنلاین همراز مشاور کمک بگیرید.

 میل به آزادی

بسیاری از مردها پس از جدایی در ذهن خود به لحظاتی که رابطه عاطفی برای آن ها محدودیت های گوناگون به وجود آورده است فکر می کنند و ناگهان احساس آزادی و رهایی می کنند. مردها در این لحظه در ذهن خود به دنبال آرزوهای خودشان می روند حتی اگر این آرزوها خیلی غیر منطقی باشد اما در دنیای واقعی ماجرا برای فرق دارد و این میل آزادی به انجام کارهای دوره مجردی خلاصه می شود. برای مهار هیجانات و احساسات غیر منطقی ناشی از جدایی رابطه می توانید از مشاوره آنلاین همراز مشاور کمک بگیرید.

شک به درستی تصمیم

پس از آن که مردها به دوره مجری خود برگشتند و چند هفته از جدایی آن ها می گذرد احساس شک در وجود آن ها فعال می شود. عموما در این لحظات مردها مدام به این فکر می کنند که آیا تصمیم جدایی درست بود یا خیر؟

ناراحتی و اندوه

پس از پایان شک به درستی تصمیم که عموما نتیجه آن این است مرد به اشتباه خود در پایان دادن رابطه اعتراف می کند احساس ناراحتی و غم پس از جدایی به سراغ مردها می آید. برای مهار این غم و اندوه می توانید از مشاوره آنلاین همراز مشاور کمک بگیرید.

کنجکاوی پس از جدایی

پس از جدایی بسیاری از مردان متوجه تصمیم عجولانه خود می شوند و برای بازگشت دوباره به رابطه تلاش می کنند اما از آن جایی که درخواست شروع مجدد رابطه عاطفی با غرور آن ها تعارض دارد معمولا این احساس با کنجکاوی نمود بیرونی پیدا می کند و آن ها منتظر می شوند تا پیامی از سمت شریک سابق خود برای بازگشت به رابطه دریافت کنند. اگر چنین مشکلاتی دارید و نمی دانید که چگونه رابطه عاطفی تمام شده خود را به شکل صحیح آغاز کنید می توانید از مشاوره آنلاین همراز مشاور کمک بگیرید.

حرف آخر

مردان عموما پس از پایان رابطه سیر طولانی را باید طی کنند تا در نهایت متوجه اشتباهات خود شده و یا بتوانند رابطه عاطفی جدیدی را شروع کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *