قرار اول

ممکن است شما در یک جلسه و قرار آشنایی اولیه با شخصی هم صحبت بشوید و در نظر شما همه چیز بسیار خوب بود و پیشرفت خوبی داشتید اما ناگهان متوجه می شوید که شخص مقابل علاقه ای به ادامه ندارد. در این شرایط ممکن است در ذهن شما این سوال بسیار مهم شکل بگیرد که چرا با وجود این که قرار اول خوب بود اما ادامه نداد و شخص مقابل شما در همان قرار اول ترجیح داد که همه چیز تمام بشود. همراز مشاور در این مطلب شما را با دلایلی که ممکن است باعث شود قرار اول شما وارد مراحل بعدی نشود آشنا می کند.

قرار اول را کاملا جدی گرفته باشید

بی شک قرار اول قراری نیست که شما در آن بسیار جدی حرف بزنید و در رابطه با مسائلی صحبت کنید که شخص مقابل را بترسانید. در قرار اول باید بیشتر در رابطه با آشنایی با یکدیگر حرف بزنید و سعی کنید تا در رابطه با هم اطلاعاتی بدست بیاورید اما متاسفانه دیده شده که بسیاری از افراد با صحبت های جدی در رابطه با ازدواج، بچه و تعهد جلسه اول را بیش از اندازه جدی کرده و آن را تبدیل به جلسه آخر می کنند. کمک گرفتن از یک مشاور آنلاین یا مشاور تلفنی می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

رفتارها و صحبت های گستاخانه

ممکن است برخی رفتارها و صحبت ها را در حالت و در هنگام گفت و گوهای روزمره خود بارها انجام بدهید و کاملا عادی باشد اما در قرار اول این رفتارها می تواند شخص مقابل را دچار شک و تردید کند. نداشتن طرز صحبت مودبانه و زبان بدن نامناسب می تواند باعث شود که قرار اول شما به هیچ عنوان وارد مرحله بعدی نشود. کمک گرفتن از یک مشاور می تواند به شما را در رابطه با نحوه رفتار و صحبت در قرار اول اطلاعات فوق العاده خوبی بدهد.

پوشش نامناسب

پوشش شما اولین پارامتری است که در یک قرار در ذهن شخص مقابل تجزیه و تحلیل می شود و اگر پوشش شما مناسب نباشد و باعث زدگی طرف مقابلشود مطمئن باشید که به هیچ عنوان قرار اول شما ادامه پیدا نخواهد کرد.توجه به پوشش می تواند باعث شود قرار اول شما به معنای واقعی خوب پیش برود.

نداشتن تمرکز

نبود تمرکز در قرار اول، استرس بسیار زیاد و… از دیگر مواردی هستند که می تواند پالس های منفی را به سوی طرف مقابل شما ارسال کند و نشان از نداشتن تمرکز، عدم اعتماد به نفس کافی و… باشد.

پیش از رفتن به قرار اول خود می توانید با کمک گرفتن از یک مشاور مثل همراز مشاور خود را از نظر ذهنی آماده کنید.

پر حرفی بیش از اندازه

پر حرفی نیز از دیگر عواملی است که می تواند قرار اول شما را تبدیل به یک کابوس برای شخص مقابل کند. بی شک هیچ شخصی دوست ندارد که در همان قرار اول آشنایی با بمبارانی از حرف و اطلاعات مواجه شود و همینپرحرفی می تواند به عنوان نقطه ضعف شما در ذهن شخص مقابل تلقی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *