وقتی دو طرف یک رابطه تصمیم به جدایی می گیرند اکثرا با قاطعیت تمام درباره تصمیم خود و درستی آن حرف می زنند ولی پس از گذشت مدتی از جدایی متوجه تصمیم اشتباه خود شده و قصد از سرگیری رابطه تمام شده را می گیرند. مشاوره آنلاین همراز مشاور پیشنهاد می دهد که در از سرگیری رابطه عجله کنید و با یک مشاوره موثر در رابطه با تصمیم خود کمی تامل کنید. در ادامه شما را با روابط عاطفی که ارزش شروع کردن دارند آشنا می کنیم.

جدایی عجولانه

اگر به خاطر خودخواهی و لجبازی خود به صورت عجولانه تصمیم به جدایی گرفته اید و حالا هر دو طرف فکر می کنید که می توانید رابطه خود را این بار به شکل درستی از سر بگیرید، می توانید با کمک مشاوره آنلاین همراز مشاور رابطه خود را با نگاهی درست دوباره شروع کنید.

نا امیدی و غم طولانی مدت

همه افراد پس از پایان رابطه درگیر احساسات می شوند و بازگشت به زندگی برای آن ها کمی سخت است ولی اگر مدت طولانی از جدایی شما گذشته است و نمی توانید با غم دوری و جدایی کنار بیایید این نشانه آن است که می توانید دوباره به رابطه عاطفی برگردید. این غم جدایی اگر به صورت دو طرفه باشد نشان از آن است که چقدر در هنگام رابطه عاطفی با یکدیگر خوشحال و راضی بودید ولی به آن توجه نمی کردید و حالا پس از جدایی تان متوجه تصمیم اشتباه و عجولانه خود شده اید و می توانید با کمک گرفتن از مشاوره آنلاین همراز مشاور دوباره به زندگی و رابطه عاطفی خود برگردید.

بهترین راه آن است که با او تماس بگیرید و متوجه شوید که آیا شریک شما نیز مثل شما چنین احساسی دارد و بارقه های امیدی برای بازگشت دوباره به رابطه برای شما وجود دارد یا خیر.

آینده را می توانید بهتر کنید

اگر فکر می کنید که می توانید با بازگشت دوباره به رابطه آینده فوق العاده ای داشته باشید بازگشت به رابطه عاطفی ارزشش را دارد. شما باید مطمئن شوید که یک امید حقیقی برای بهبود رابطه عاطفی خود دارید و درگیر احساسات زود گذر شده اید. مشاوره آنلاین همراز مشاور می تواند به شما در این زمینه کمک شایانی کند.

او بهترین فرد زندگی شما بود

گاهی جدایی می تواند به شما بفهماند که چه کسی را از دست داده اید و نبود او را در زندگی خود احساس کنید. اگر پس از جدایی همچنان به وی فکر می کنید و احساس می کنید که او بهترین فردی بود که در زندگی شما وارد شد وقت آن است که در رابطه با شروع دوباره فکر کنید. با شریک قبلی تان صحبت کنید و نظر او را هم بخواهید و پس از اتمام از آن که حالا هر دو شما به این پختگی و درک رسیده اید که بهترین شریک برای زندگی هم هستید می توانید با کمک مشاوره آنلاین همراز مشاور دوباره رابطه عاطفی خود را آجر به آجر ساخته و این بار با قدرت بیشتری به رابطه خود برگردید و زندگی را از نو شروع کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *