اشتباهات عاطفی

در یک رابطه دوستی ممکن است از سوی هر دو طرف اشتباهاتی رخ بدهد که این اشتباهات عاطفی کل رابطه را به هم ریخته و آن را دستخوش تغییراتی می کند. اشتباهات عاطفی در رابطه دوستی ممکن است همه چیز را به هم ریخته و آن رابطه را حتی به پایان برساند.

برای آشنایی با اشتباهات عاطفی در رابطه دوستی و جلوگیری از رخ دادن آن ها با مشاوره آنلاین همراز مشاور همراه باشید.

خواهان توجه بیش از اندازه

یکی از اشتباهاتی که در رابطه دوستی ممکن است رخ بدهد خواهان توجه و احساسات عاطفی بیش اندازه بودن است. معمولا در این مشکل یک طرف در رابطه از شریک خود خواهان توجه و احساسات عاطفی بسیار زیادی و بیش اندازه است. مطمئن باشید برای این شخص هر چه قدر که توجه تان را معطوف او کنید باز هم کم است و او خواهان توجه بیشتر است. برای حل این مشکل بهترین کار کمک گرفتن مشاوره آنلاین و یا مشاوره تلفنی مثل همراز مشاور است.

خشم های بیش اندازه

به هر میزان که احساسات عاطفی در این رابطه دوستی از حد تعادل خارج شود، به همین میزان در هنگام مشکلات برخوردها، عکس العمل ها و خشم های افراطی و بیش از اندازه رخ خواهد داد. از این خشم های افراطی می توان به نبخشیدن یکدیگر، رد کردن پیشنهادات و لجبازی، رفتارهای تلافی جویانه، بی محلی و… اشاره کرد.

برای حل این مشکل باید اهل مدارا باشید و سعی کنید که رابطه دوستی تان را پایدار و سلام نگه دارید. مطمئن باشید که این خشم های افراطی و منفعلانه مثل زهری سهمگین، آرام آرام می تواند رابطه شما را از بین ببرد.صحبت کردن و گفتگو با یک مشاور مجرب می تواند به شما در حل این مشکل کمک کند.

شک و تردید در رابطه دوستی

شک و تردید مانند موریانه ای که درخت تنومندی را به آرامی از بین می برد، می تواند رابطه دوستی شما را نیز به سراشیبی سقوط منتقل کند. اگر در رابطه دوستی خود به طرف مقابل شک دارید و از وی رفتارهای شک برانگیز نیز مشاهده می کنید باید حتما به سراغ یک مشاور بروید.

ایجاد شک و تردید در یک رابطه دوستی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد، اگر به طور کلی شکاکی و بدبینی در وجود شما قرار دارد لازم است تا با کمک یک مشاور این مشکل را برطرف کنید اما اگر در رابطه ای به سر می برید که شخص مقابل واقعا رفتارهای شک برانگیزی از خود نشان می دهد لازم است تا در رابطه خود بازنگری کرده و سعی کنید تا قبل از وقوع حوادث غیر قابل جبران ریشه های درخت شک و تردید را در رابطه دوستی خود بخشکانید.

حرف آخر

موضوع بسیار مهمی که در یک رابطه دوستی باید به آن توجه کنید این است که به هیچ عنوان اشتباهات عاطفی که ممکن است به رابطه شما صدمه بزند را انجام ندهید و از این اشتباهات دوری کنید. برای حل مشکلات خود در یک رابطه دوستی می توانید از یک مشاوره آنلاین مثل همراز مشاور کمک بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *