طلاق یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر کسی پس از ازدواج ناموفق خود با آن مواجه شود اما موضوع بسیار مهم این است که آیا پس از جدایی می توان ازدواج مجدد موفقی داشت یا خیر. مشاوره آنلاین همراز مشاور به شما کمک خواهد کرد تا چگونگی تجربه یک ازدواج موفق را پس از طلاق را فرا بگیرید.

مشکلات ازدواج مجدد بعد از جدایی

افراد در هنگام ازدواج مجدد با چالش های مختلفی مواجه می شود. اولین چالش دیدگاه جامعه نسبت به ازدواج دوم است و واکنش هایی که مردم به افرادی که ازدواج مجدد کرده اند، نشان می دهند. برای حل این مشکلات کمک گرفتن از یک مشاور بسیار ضروری است.

طبق آمارهای انجام شده پس از آن که یک بار قبح طلاق شکسته می شود احتمال آن که در ازدواج دوم نیز طلاق بگیرید وجود دارد. آمارها نشان می دهند که نزدیک به 50 درصد ازدواج های اول و 67 درصد از ازدواج های دوم به طلاق ختم می شوند. مشاوره آنلاین می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا بتوانید با این چالش به خوبی مواجه بشوید.

مهم ترین چالش ازدواج مجدد تاثیر ازدواج اول بر ازدواج دوم است. این تاثیرمی تواند به شکل های مختلفی بروز داشته باشد، از حالت های روانی گرفته تا موارد جسمی و روحی.

تمامی این چالش ها قابل حل هستند اما باید به این نکته توجه کرد که یک مشاوره خوب می تواند به شما کمک کند تا به خوبی در برابر مشکلات ازدواج دوم ایستادگی کرده و این ازدواج را به سرانجام موفقی برسانید.

چگونه ازدواج مجدد موفقی داشته باشیم

برای آن که بتوانید ازدواج مجدد موفقی را تجربه کنید لازم است تا مواردی را رعایت کرده تا زندگی دوم خود را خراب نکنید. مشاوره آنلاین می تواند به شما کمک کند تا دید خوبی در این رابطه داشته باشید.

اولین موردی که باید به خوبی آن را درک کنید این است که سعی کنید گذشته را فراموش کنید تا اتفاقات آن پا گیر زندگی جدید شما نشود. مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین همراز مشاور می تواند به شما کمک کند تا گذشته را به راحتی به دست فراموشی سپرده و زندگی جدیدی را آغاز کنید.

همسرتان را شخص اول زندگی خود قرار بدهید. ممکن است در ازدواج اول تان چنین چیزی را مد نظر قرار نداده باشید اما اشتباه قبل خود را تکرار نکنید و این بار همسر خود را به عنوان شخص اول و مهم زندگی خود در نظر بگیرید.

صبور بودن موضوع مهم دیگری است که باید در ازدواج مجدد خود به آن توجه کنید. صبر مهم ترین مسئله و حلال بسیاری از مشکلات زناشویی است و اگر بتوانید به خوبی صبر را در زندگی خود جاری کنید بی شک می توانید بر بسیاری از مشکلات غلبه کنید.

حرف آخر

همان طور که ازدواج مجدد می تواند نتیجه تلخ تری از ازدواج اول داشته باشد اما می توان به کمک گرفتن از یک مشاور مجرب مثل همراز مشاورازدواج مجدد موفقی را تجربه کرده و زندگی جدید خود را به ساحل آرامش برسانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *