یکی از کارهایی که افراد بعد از جدایی در رابطه عاطفی انجام می دهند بلاک کردن طرف مقابل است. آن ها با این منطق این کار را انجام می دهند که دوست ندارند تا روحشان آسیب ببیند و دیگر خبری از طرف مقابل بشنوند. اما آیا بلاک کردن بعد از جدایی رابطه عاطفی درست هست؟ برای پاسخ به این پرسش با مشاوره آنلاین همراز مشاور همراه باشید.

با بلاک راه بازگشت بسته می شود

بسیاری از افراد به خاطر تصمیمات احساسی به یک رابطه پایان می دهند ولی بعد از گذشت مدتی ناگهان در بعد منطقی دچار دوگانگی شده و احساس می کنند که این جدایی تصمیم اشتباهی بوده است. بلاک کردن می تواند راه بازگشت برای دو طرف ببند و به عقیده مشاورین مشاوره آنلاین همراز مشاور احتمال بازگشت به رابطه را به کم ترین حد خود می رساند.

ثابت کنید که زندگی برای شما جریان دارد

اگر هیچ علاقه ای به از سر گیری رابطه عاطفی خود ندارید می توانید از طریق شبکه های اجتماعی به او نشان بدهید که برای شما زندگی جریان دارد و از این که تصمیم به جدایی گرفته اید پشیمان نیستید. مطمئنا برخی از جدایی ها بهترین تصمیم ممکن است و دو طرف  با این کار دوباره خود را به مسیر اصلی زندگی شان بر می گردانند.

کنترل را کنار بگذارید

بسیاری از افراد پس از پایان رابطه عاطفی هم چنان سعی به کنترل طرف مقابل می کنند و این کار را با اکانت تقلبی انجام می دهند. اگر شما می خواهید که رابطه تمام شده خود را با اکانت تقلبی کنترل کنید باید گفت که متاسفانه این نشان از عدم ثبات شما می باشد. اگر علاقه به دنبال کردن شریک قبلی خود دارید نشان از این است که نمی توانید از فکر او بیرون بیایید. بهترین کار در این زمان مشاوره با متخصصین در مشاوره آنلاین همراز مشاور می باشد.

بلاک کنید ولی مطمئن باشید که دیگر حتی فکر او را هم نمی کنید

اگر رابطه شما و اختلاف های تان با شریک قبلی خود به قدری زیاد است که دیگر هیچ تمایلی به با او بودن ندارید از بلاک کردن نترسید. بلاک کردن شخصی که مطمئن هستید دیگر حتی نمی خواهید به او فکر هم کنید باعث می شود تا بتوانید رابطه عاطفی جدیدی را شروع کنید.

بلاک کردن شبکه های اجتماعی و فراموش کردن تمام خاطرات مشترک تان جز اولین قدم ها برای خاتمه دادن به یک رابطه عاطفی اشتباه و شروع رابطه عاطفی جدید و سالم است. برای شروع یک رابطه جدید می توانید با کمک گرفتن از مشاوره آنلاین همراز مشاور در این مسیر موفق باشید.

حرف آخر

توجه به این موضوع که رابطه عاطفی پایان یافته شما قرار است بعد از یک مدت در چه وضعیتی قرار بگیرد می تواند به شما در این زمینه کمک کند که آیا شریک قبلی خود را در شبکه های اجتماعی و یا حتی در تماس و پیامک بلاک کنید یا خیر.

مشاوره آنلاین همراز مشاور می تواند به شما در این زمینه کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *